Головна / Партнери / Адвокатське об’єднання «AVER LEX»

Партнери

Адвокатське об’єднання «AVER LEX»

Сайт адвокатського об’єднання «AVER LEX»

Адвокатське об’єднання «AVER LEX» здійснює попередження кримінально-правових ризиків, їх нейтралізацію та адвокатський захист в кримінальних переслідуваннях, судах ключових осіб великого і середнього бізнесу, високопоставлених чиновників, яким безцінна особиста свобода і вони готові довірити її команді кращих в Україні адвокатів по захисту у кримінальних справах.

Фахівці об’єднання розробляють оптимальні рішення в інтересах клієнта з дотриманням правил адвокатської етики у трьох ключових напрямах: кримінальне право та процес, судова практика, податкове право. Вузька спеціалізація адвокатського об’єднання сприяє швидкому реагуванню та вирішенню складних і дискусійних ситуацій, а також наданню оптимальних стратегічних рекомендацій.

Наші адвокати займають одну з центральних позицій серед лідерів юридичного ринку, які здійснюють правовий захист у кримінальному процесі та превентивні заходи для уникнення майбутньої юридичної відповідальності.

Професіоналізм членів команди визнаний низкою незалежних рейтингів та державних нагород, підтверджений високим рівнем довіри національних та міжнародних клієнтів.

Рада
адвокатів
України
Членство в РАУ
Структурні підрозділи
Заходи