Cемінари у Координаційному центрі з надання правової допомоги PDF Друк e-mail
Написав Светличный Игорь адвокат   
Середа, 05 грудня 2012, 22:49

   Адвокати-члени РАУ Меркулова Лариса, Пестич Олександра, Бурчак Леся, Юсупова Катерина, Басс Олександр, Свєтлічний Ігор та інші взяли участь у робочих семінарах Координаційного центру з надання правової допомоги, одним з офіційних партнерів  якого є ВГО "Рада адвокатів України".

 

   Адвокатів, які виграли конкурс та увійшли до Реєстру адвокатів, які надають правову допомогу за рахунок держави на постійній основі за контрактом або за договором (http://legalaid.gov.ua/ua/reiestry-advokativ) було запрошено для вибору зручних для адвокатів днів надання правової допомоги за дорученням Координаційного центру, вибору кількoсті годин, які вони зможуть приділити роботі з надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави у 2013 році.

   Приємно було відзначити, що за результатами першого та другого конкурсів з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави конкурсні роботи адвокатів членів ВГО "Рада адвокатів України" серед найкращих.

 

   На зустрічах з адвокатами, які виграли конкурс, директор Київського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Миколаївна Василяка  також запросила адвокатів - членів РАУ на безкоштовні семінари з підвищення кваліфікації, які планує проводити для адвокатів Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Координаційний центр з надання правової допомоги.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 грудня 2012, 19:44
 
Подобається матеріал? Поділись с друзями Опубликовать в TwitterНаписать в FacebookПоделиться ВКонтактеВ Google BuzzЗаписать себе в LiveJournalПоказать В Моем МиреВ дневник на LI.RUПоделиться ссылкой на Я.ру
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, Київ