Вступне слово PDF Друк e-mail
Написав Адвокат Лагутін   
П'ятниця, 23 грудня 2011, 19:14

Шановні колеги!

   Ми живемо у час коли склалась ситуація при якій майже повністю нівельовано статус адвоката. Органи які повинні бути правоохоронними, тобто охороняти ПРАВО, майже у штатному режимі дозволяють собі порушувати  адвокатську таємницю та гарантії адвокатської діяльності. Так за час своєї діяльності Комітет стикнувся і з порушенням кримінальних справ щодо адвокатів не уповноваженими особами, і з проведенням обшуків у приміщеннях адвокатів, і з побиттям адвокатів працівниками міліції у зв’язку з професійною діяльністю адвоката. Про щоденне порушення судами, міліцією прокуратурою елементарних писаних норм права, про ганебну практику коли суддя може підвищити голос на адвоката, вже й годі говорити. Усе це разом унеможливлює діяльність адвоката.

   Але практика діяльності Комітету яскраво ілюструє, що коли адвокати об’єднуються,  діють спільно та наполегливо -  тоді на поступки йдуть навіть найбільш заангажовані представники правоохоронної системи. Тому нема іншого шляху як об’єднуватись,  і лише у цьому разі ми зможемо відродити високий статус АДВОКАТУРИ.

А тепер декілька слів безпосередньо про діяльність Комітет. Комітет було створено виключно як практичний, постійно діючий орган по захисту професійних прав адвоката.  З матеріалів даного сайту Ви зможете довідатись про конкретні приклади діяльності Комітету. Комітет являється неприбутковою організацією, а тому його діяльність стає можливою виключно у випадку коли кожен, хто зацікавлений у ефективній роботі Комітету,  буде власною участю допомагати нашій спільній справі.

   Як можна прийняти участь у роботі Комітету? Тут усе залежить від Ваших уподобань та можливостей. Робота у Комітеті різна і кожен, при наявності бажання, зможе знайти справу з якою він зможе упоратись. Так можна прийняти участь у роботі секції аналітики, готувати листи, звернення, повідомлення про злочин, тощо… від імені Комітету, обробляти вхідну кореспонденцію та вести статистику. Можна прийняти участь у роботі секції судового представництва, та здійснювати представництво Комітету, або адвокатів, справи про порушення прав яких, будуть взяті у роботу Комітетом. Можна прийняти участь у роботі групи оперативного реагування, та виділяти декілька днів на місяць для чергування. Врешті решт можна просто прийти у судове засідання по справі де приймає участь Комітет, оскільки проста явка великої кількості адвокатів у судове засідання показала свою ефективність. Ну і звичайно ми чекаємо Ваших звернень до Комітету з заявами про порушення Ваших професійних прав.

З повагою

Голова Комітету                                                                                                                В.С.Степ’юк

Останнє оновлення на Середа, 07 березня 2012, 00:05
 
Подобається матеріал? Поділись с друзями Опубликовать в TwitterНаписать в FacebookПоделиться ВКонтактеВ Google BuzzЗаписать себе в LiveJournalПоказать В Моем МиреВ дневник на LI.RUПоделиться ссылкой на Я.ру
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, Київ